Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:645
İçerik Okunma:1958386
BİGA TSO İLE KUVEYT TÜRK PROTOKOL İMZALADI. PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO İLE KUVEYT TÜRK PROTOKOL İMZALADI.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. arasında Oda üyelerine özel koşullar ile nakdi ve gayrinakdi ticari kredilerin kullandırılmasına yönelik protokol 25 Nisan 2019 Perşembe günü imzalandı.

Bu anlaşma ile KOBİ’lerin finansmana daha kolay şekilde ulaşmaları hedefleniyor.

Biga TSO ve Kuveyt Türk işbirliği protokolü imza törenine Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin Erdoğan ve Tevfik Başarır ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Kuveyt Türk Katılım Bankası Biga Şube Müdürü Caner Kaya katıldı.

Protokol imza töreninde konuşan Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Doğan “Biga’da Kuveyt Türk Katılım Bankası bir şube açtı. Şube Müdürümüz bizi ziyarete geldiğinde Ticaret ve Sanayi Odası üyeleriyle çalışmak istediklerini, uygun şekilde kredi vereceklerini ve bizimle çalıştıkları taktirde daha iyi koşullar sağlayacaklarını ifade ettiler. Biz de kendileriyle üyelerimiz için bugün bir işbirliği protokolü imzalıyoruz” dedi.

Tüm Türkiye genelinde uygulamaya soktukları bu özel işbirliği çalışmalarının KOBİ’lere bazı avantajlar sağladığını belirten Kuveyt Türk Biga Şube Müdürü Caner Kaya ise protokol töreninde şöyle konuştu “Kuveyt Türk olarak hayata geçirdiğimiz hizmet kalitesi prensipleri ile müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İmzaladığımız protokoller ile vereceğimiz hizmet de bunun bir göstergesi olacak” dedi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi