Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992297
Faaliyet Raporları PDF Yazdır e-Posta

 

alt 

 

BİGA TİCARET ve SANAYİ ODASI

 

BİGA TSO 2017 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

BİGA TSO 2016 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

BİGA TSO 2015 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ... 

  

 

BİGA TSO 2014 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

BİGA TSO 2013 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ...

  

 

BİGA TSO 2012 YILI FAALİYET RAPORU İÇİN TIKLAYINIZ...

 

Sanayileşmek, en büyük milli davalarımız arasında yer almaktadır. Çalışması ve yaşaması için ekonomik elemanları memleketimizde mevcut olan büyük, küçük her çeşit sanayii kuracağız ve işleteceğiz. En başta vatan savunması olmak üzere, ürünlerimizi değerlendirmek ve en kısa yoldan, en ileri ve mutlu Türkiye idealine ulaşabilmek için, bu bir zorunluluktur.

( 1937 )

Mustafa Kemal ATATÜRK

 

 

 

 

Saygıdeğer Üyelerimiz,

 

2018 yılında Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı faaliyetlerin özetini sizlere bu faaliyet raporu ile sunmaktayız. Ödediğiniz aidatlarla sizler için ürettiğimiz hizmetleri paylaşmamız şeffaf, hesap verebilir bir Oda olma ilkesinin gereğidir.

 

2018 yılı Biga Ticaret ve Sanayi Odası için başarılı ve verimli bir yıl oldu. Odamız, ilçemizin en önemli meslek kuruluşu olarak 2018 yılında başta üyelerimiz olmak üzere Biga’da yaşayan her kesimin ortak fayda sağlamasına yönelik çalışmalar yapmak, projeler yürütmek ve kamuoyu oluşturmak üzere bir dizi faaliyetler yürütmüştür. Bu amaçla Biga’nın sosyal, ekonomik, kültürel sorunlarına duyarlılık göstermek, gündeme taşımak, çözüm önerileri geliştirmek ve çözüm önerilerinin kamu kurum ve kuruluşları nezdinde takibini yapmak, Biga’daki kurum ve kuruluşlar arasında işbirliğini geliştirerek katılımcı yönetim bilincinin olgunlaşması yönünde çalışmalar yapılmıştır.

 

 

2019 yılına Oda olarak daha donanımlı, daha tecrübeli ve kalite belgelerimizin de gösterdiği üzere sağlam bir Oda yönetim sistemi ile girdik.

 

Biga'nın önünü açacak  tüm girişimler için Odamız çalışıyor ve çalışan, değer üreten her kurum ve kuruluşa destek olmaya da devam ediyor.

 

Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak gerek üye ziyaretlerinde gerekse bölgesel toplantılarda Odamızdan üyelerimizin nasıl faydalanacaklarını anlatmaya çalışıyoruz. Bu faaliyet raporumuz Odamızın sizlere nasıl faydalı olacağı konusunda fikiz edinmenize katkıda bulunduğu gibi ödemiş olduğunuz aidatlar karşılığında ürettiğimiz hizmetlerimiz ile sizlere hesap verme işlevi de görmektedir. Hizmetlerimizden siz üyelerimizin memnuniyetinin artırılması, Odamızdan beklenti ve önerilerinizi bizlere iletmenizle mümkün olacaktır.

 

Her yıl daha iyiye gitmek üzere attığımız adımların meyvelerini almaya başladık ve almaya devam edeceğiz.

Biga, ekonomisi gelişmiş, müreffeh bir ilçe oluncaya kadar çabalarımız bitmeyecek.

 

Bize destek olan ve Biga için çabalayan herkese buradan teşekkür ediyorum.

 

Bu duygu ve düşüncelerle sözlerime son verirken, üyeleri ile birlikte kenetlenmiş bir Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın Biga’ya büyük  katkıları olduğu inancımı bu vesileyle vurgular; siz saygıdeğer üyelerimize hayırlı ve huzurlu kazançlar dilerim.

Saygılarımla,

 

Şadan DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi