Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu
11-12-2020

Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu Hk.

 

Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yurtdışında muadili olan özel sektör kuruluşları (Oda/Birlik/Federasyon) ile kurumsal işbirliğini geliştirme çabaları kapsamında, Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu kurulmuş bulunmaktadır.

 

İkili “Oda Forumları” kapsamında, hem Türkiye’de hem de muhatap ülkede olmak üzere, mevcut koşullar da dikkate alınarak, geniş katılımlı etkinlikler düzenlenmekte olup, bu etkinlikler ile Türk tarafı üyelerinin kendi aralarında, hem de karşı kanat üyeleri ile bir araya gelmesine imkân sağlanmaktadır. Ayrıca düzenlenen geniş katılımlı etkinliklerde, yine muhatap ülkenin resmi yetkilileri ve çeşitli sektörlerdeki firma temsilcileri ile ikili görüşme fırsatları sunulmaktadır.

 

Odamıza kayıtlı üyelerimiz arasında Bulgaristan ile ticaret yapan ve/veya yapması muhtemel firmalarımızın “Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu”na kayıt yaptırmaları önem arz etmektedir. Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’na kayıt ücreti ve yıllık aidat ödemesi bulunmamaktadır.

 

Bulgaristan ile ticari ilişkileri bulunan üyelerimizin https://tobb.org.tr/IkiliOdalar/TurkiyeBulgaristanTSO/ linkinden Türkiye-Bulgaristan Ticaret ve Sanayi Odası Forumu’na kayıt yaptırmalarını rica eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

 

Saygılarımla,

 

Şadan DOĞAN

Yönetim Kurulu Başkanı

Join Our Mailing List
By using the form, you can join our mailing list and be instantly informed about innovations and announcements.