Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2001673
BİGA TSO İLE GARANTİ BANKASI KREDİ PROTOKOLÜ İMZALADI. PDF Yazdır e-Posta

01 Şubat 2013 tarihinde Biga TSO ile Garanti Bankası kredi protokolü imzaladı. Biga TSO’da yapılan protokol imza törenine Biga TSO Başkanı Tunçay YAŞAR, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet CANPOLAT, Faruk SEZEN ve Genel Sekreter Mustafa MUTLU ile Garanti Bankası Biga Şube Müdürü Akın PİLAZ ve KOBİ Bankacılığı Müşteri İlişkileri Yöneticisi Yücel DERELİ katıldı.

alt

Garanti’den Bigalı KOBİ’lerin yüzünü güldürecek anlaşma...

Garanti Bankası, Biga Ticaret ve Sanayi Odası’yla imzaladığı kredi anlaşması kapsamında, Oda üyelerine uygun vade ve faiz oranlarıyla kredi verecek. Garanti Bankası Biga Şube Müdürü Akın Pilaz, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tunçay Yaşar’ın 01 Şubat 2013 Cuma günü imzaladığı anlaşma sayesinde; Biga TSO’ya kayıtlı işletmeler, Garanti Bankası’nın kredi paketlerinden ve yenilikçi ürünlerinden uygun koşullarla faydalanabilecek. İşletmeler, kendilerine sunulan özel fırsatlar dahilinde, ihtiyaç duydukları krediyi Garanti Bankası’ndan alabilecek. Anlaşma kapsamında, Garanti Bankası’nın Biga TSO üyesi işletmelere 50.000 TL’ye kadar, 36 ay vade seçeneğiyle sunduğu kredi imkanından faydalanabilecek. Kadın girişimciler ve işini yeni kuran işletmelere ise daha uygun koşullarda kredi seçenekleri sunulacak.

Konuyla ilgili, Biga Şubesi KOBİ Portföy Yöneticisi Yücel Dereli, Biga Şubesi KOBİ Portföy Yöneticisi Esen Deniz Uzun ve Biga Şubesi KOBİ Portföy Yöneticisi Fikret Poyraz’a, 0286 3952010-11-12 no’lu telefondan ulaşarak ayrıntılı bilgi alınabilecek.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi