Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2002493
VALİ ÇINAR BİGA TSO’YU ZİYARET ETTİ. PDF Yazdır e-Posta

VALİ ÇINAR BİGA TSO’YU ZİYARET ETTİ.

Çanakkale Valisi Ahmet ÇINAR 05 Kasım 2013 Salı günü Biga’da yaptığı gezi ve incelemeler kapsamında saat 14.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Vali ÇINAR’ı Oda’ya gelişinde Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN, Meclis Başkanı Eşref TEMİZ ve meclis üyeleri karşıladı.

alt

Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN tarafından Vali ÇINAR’a öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Başkan DOĞAN Oda hakkında bilgiler verdikten sonra, geçtiğimiz Haziran ayında göreve geldiklerini, hayata geçirilmesini özellikle arzu ettikleri başlıca projelerinin Karabiga Liman tesisleri projesinin olduğunu, şu aşamada proje ortaklarının belirlendiğini ve yapılacak görüşmelerden sonra ortaklık paylarının belirlenip projeye startın verilebileceğini ifade etti. Başkan DOĞAN konuşmasının devamında Biga Üniversitesi kurulması çalışmaları ve araç muayene istasyonu hizmetleri ile ilgili yaptıkları görüşmeler, Biga Fuarı ve sığırcılıkyarışması, İŞKUR hizmetleri ve UMEM Projesi, yeni yapılmakta olan Oda hizmet binası hakkında bilgiler verdi.

Vali ÇINAR ise yaptığı konuşmada “Biga hem siyasi, hem de ekonomik yönden Çanakkale’nin en büyük ilçesi. Geçmişte sancak merkezliği yapmış bir ilçe. Birlikte hareket etmek güzel. Bizler her zaman yanınızdayız. Biga etinin değerlendirilmesi gerekiyor. Uzakdoğu ve özellikle Japonya pazarına açılmak gerekiyor. Bu da fuarlar aracılığı ile oluyor. Japonya’daki fuarlara katılmanızı öneriyorum. Orada 1 litre zeytinyağı rafta 150 dolar civarında. Bu pazarı değerlendirmeliyiz” ifadelerine yer verdi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan DOĞAN son olarak yaptığı konuşmasında, “Bugün buraya geldiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz. Gerek kaymakamlığımızla, gerek belediyemizle ve gerekse diğer odalarımızla ve borsamızla birlikte ortaklaşa birçok faaliyet yürütüyoruz. Sizi önümüzdeki dönemde yapacağımız bir meclis toplantımızda konuk olarak ağırlamaktan büyük memnuniyet duyacağız” dedi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi