Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2001670
BİGA TSO’DAN “İŞLETMELERDE VERİMLİLİK” SEMİNERİ PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO’DAN “İŞLETMELERDE VERİMLİLİK” SEMİNERİ.

Biga TSO,üyelerini işletmelerde verimlilik ve kârlılık hakkında bilgilendirildi.
Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından21 Kasım 2013 tarihinde Biga Ticaret Borsası “Mümin ÇALIŞKAN” toplantı salonunda oda üyelerine kişisel ve kurumsal hedeflerine ulaşmaları için işletmelerindeki verimliklerini artırmaları yönünde gerekli olan bilgi ve becerilerinin pekiştirilmesi ve kârlılık performanslarının artırılmasına yönelik olarak "İŞLETMELERDE VERİMLİLİK / Kârlılık Artırma Stratejileri” konulu seminer düzenlendi.
Yoğun bir katılımın olduğu gözlenen seminere Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN, yönetim kurulu ve meclis üyeleri ile Oda üyeleri ve çok sayıda basın mensubu katıldı.

alt
Seminerin açılış konuşmasını yapan Biga TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Hüseyin ŞAHİN “üyelerimize bu yüksek düzeyli katılımlarından dolayı Yönetim kurulumuz ve Oda meclisimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum.Sizlerden gelen talep ve öneriler doğrultusunda bu ve benzeri eğitim ve seminer çalışmalarımız devam ediyor ve edecek. Lütfen bize yapacağımız çalışmalarda yol gösteriniz. Sizlerden gelecek görüş ve öneriler bizim için çok değerli” diyerek sözü Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof.Dr.Tuncer ASUNAKUTLU’ya verdi.
Prof.Dr.ASUNAKUTLU iki saat boyunca oda üyelerine işletmelerde verimlilik ve kârlılık artırma stratejileri bağlamında interaktif bir şekilde kurumsal check-up, kurum kültürü, müşteri, rekabet/rakipler ve analiz yöntemleri hakkında bilgi verdi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi