Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992215
ÇANAKKALE TSO YÖNETİMİNDEN BİGA TSO'YA ZİYARET PDF Yazdır e-Posta

ÇANAKKALE TSO YÖNETİMİNDEN BİGA TSO’YA ZİYARET.

 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend ENGİN ve beraberindeki heyet Biga Ticaret ve Sanayi Odası yönetimini ziyaret etti.

 

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bülend ENGİN, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sadık AYDOĞAN, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Güven Barış YÜKSEL ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri H.Sema SANDAL 30 Ocak 2014 Perşembe günü saat 18.00’de Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. ENGİN’i Oda’ya gelişinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eşref TEMİZ, Meclis Başkan Yardımcısı Jale KIRBAŞ, Biga Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Melih AKYIL ve Sedat ÇAKIR, Yönetim Kurulu üyeleri Hüseyin ŞAHİN, Gürol GENÇOĞLU ve Hasan BEYPAZARLI ile Genel Sekreter Mustafa MUTLU karşıladı.

alt 

Biga TSO Meclis Başkanı Eşref TEMİZ tarafından Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ENGİN’e öncelikle Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etmelerinden dolayı teşekkür edildi. Çanakkale TSO Başkanı ENGİN de yeni seçilen Oda yönetimine iade-i ziyarette bulunduklarını ve hayırlı olsun dileklerini sundu. Çanakkale için, Türkiye için ne gerekiyorsa daima birlikte hareket edeceklerini dile getiren ENGİN Çanakkale’de kurulması düşünülen İhtisas Organize Sanayi Bölges ile ilgili bazı bilgiler verdi ve Çanakkale 2015 hazırlıkları kapsamında yürüttükleri projelerden söz etti. ENGİN ayrıca Biga TSO da dahil olmak üzere birçok Oda ve Borsanın 2015 yılında Çanakkale’de bazı etkinlikler gerçekleştireceklerini dile getirdi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Eşref TEMİZ de 2015 yılının öneminde bahsederek, her zaman olduğu gibi bu konuda da daima Çanakkale’nin her platformda tanıtımına katkı sunmaktan büyük onur duyacaklarını dile getirdi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi