Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992329
BAŞIMIZ SAĞOLSUN ACIMIZ BÜYÜK PDF Yazdır e-Posta

 

BAŞIMIZ SAĞOLSUN ACIMIZ BÜYÜK

 

Manisa’nın Soma İlçesi, Eynez Mevkii'ndeki kömür madeninde 13 Mayıs 2014 tarihinde meydana gelen elim kaza sonrasında, Türkiye tarihinin en fazla işçi kaybı yaşanan facialarından biriyle karşı karşıya kalmanın tarifsiz üzüntüsü içerisindeyiz.

 

13 Mayıs'ta Türkiye karanlık bir güne uyandı. Ailelerinin geçimini sağlamak için yerin 600 metre aşağısında, zor şartlarda alın teriyle çalışan madencilerimizin şehit olması sonrasında söylenecek hiçbir sözün teselliye yetmeyeceğini biliyoruz.

Bugün, bundan sonraki hayatlarına “BABASIZ”, “EŞSİZ”, “OĞULSUZ”, “KARDEŞSİZ” uyanan yüzlerce yürekteki tarifsiz acıların ise paylaşıldıkça azalacağına inanıyoruz.

 

Tüm milletimizi yasa boğan bu tür faciaların bir daha yaşanmaması için facianın ortaya çıkma sebepleri tüm yönleriyle araştırılmasını ve gereğinin yapılmasını tüm kamuoyunun ortak talebi olarak dile getirmeyi de gerekli görüyoruz.

 

Soma’da vefat eden madencilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı diliyoruz. Elim kazadan yaralı kurtulan madencilerimize acil şifalar dilerken, halen yer altında mahsur olan canların bir an önce kurtarılmasını temenni ediyoruz.

 

BİGA TİCARET VE SANAYİ ODASI ADINA

 

ŞADAN DOĞAN                                    EŞREF TEMİZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI                MECLİS BAŞKANI

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi