Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1995452
ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI BULUŞMASI PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO BAŞKANI ŞADAN DOĞAN ÖĞRENCİ TOPLULUKLARI İLE BİRARAYA GELDİ.

 

Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN, TOBB Çanakkale Kadın Girişimciler Kurulu Üyesi-Biga TSO Meclis Başkan Yardımcısı Jale KIRBAŞ, TOBB Çanakkale Genç Girişimciler Kurulu Üyesi-Biga TSO Yönetim Kurulu Üyesi Hasan BEYPAZARLI ve Biga TSO Meclis Üyesi Hakan AKIN 26 Ekim 2014 tarihinde ÇOMÜ-Biga İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi’nde faaliyet gösteren 13 öğrenci topluluğunun başkanı ile kahvaltılı toplantıda biraraya geldi.


alt

Biga’da yüksek öğrenim hayatını sürdüren öğrencilerle bir meslek kuruluşu başkanının karşılıklı olarak yaptığı ve ilk olma özelliği taşıyan toplantı çok verimli geçti. Karşılıklı fikir alış-verişleri ve Biga’daki öğrencilerin karşılaşmış olduğu sorunları ve Bigalılardan ve Biga iş dünyasından beklentilerini rahatça dile getirdiği toplantıda Başkan DOĞAN öğrenci topluluğu başkanlarını tek tek dinledi.

 

Öğrenci toplulukları ile bu ve benzeri toplantıları belirli aralıklarla tekrarlayacaklarını dile getiren Başkan DOĞAN, öğrenci temsilcilerinden karşılaştıkları her sorunda kendilerine başvurabileceklerini ve kapılarının her zaman açık olduğunu dile getirdi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi