Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992830
BİGA TSO BAŞKANI ŞADAN DOĞAN MESLEK KOMİTE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO BAŞKANI ŞADAN DOĞAN MESLEK KOMİTE BAŞKANLARI İLE BİR ARAYA GELDİ.

Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN 16 Ocak 2015 Cuma günü saat 08.30’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası meslek komite başkanları ile buluştu.

Biga’da bulunan Edahan Oteli’nde yapılan toplantıya Başkan DOĞAN’ın yanısıra 1.Meslek Komitesi Başkanı (Gıda Maddeleri İmalatı) Ramazan ALTIN, 2.Meslek Komitesi Başkanı (Diğer İmalat Sanayi ve Madencilik) Tevfik BAŞARIR, 3.Meslek Komitesi Başkanı (İnşaat, İnşaat Malzemeleri Ticareti ve Mühendislik Hizmetleri) Gürol GENÇOĞLU, 4.Meslek Komitesi Başkanı (Gıda Maddeleri Toptan ve Perakende Ticareti) Birkan GUGUL, 6.Meslek Komitesi Başkanı (Motorlu Araçlar ve Yedekleri, Akaryakıt Ticareti ve Ulaştırma) Erol ŞENER, 7.Meslek Komitesi Başkanı (Konfeksiyon ve Tekstil Ürünleri Ticareti) Recai ÖZCAN, 8.MeslekKomitesi Başkanı (Dayanıklı Tüketim Malları, Mobilya ve Elektrikli Ev Aletleri Ticareti) Hüseyin ERDOĞAN, 9.Meslek Komitesi Başkanı (Konaklama, Lokanta, Finans, Sigorta ve Diğer Hizmetler) Recep HIZLI, Meclis Üyeleri Özgür YILMAZ, Ümit ALŞAN ve Hakan AKIN ile Genel Sekreter Mustafa MUTLU, Oda Personeli Orhan YAVUZ, Gülşen GEZER ve Adnan DEMİR katıldı.

alt 

Başkan DOĞAN toplantının açılışında yaptığı açıklamasında, “Öncelikle toplantımıza katıldığınız için çok teşekkür ediyorum. Meslek komitelerinin çalışmaları çok önemli. Sizlerden Yönetim Kurulunda görüşülmek ve ilgili mercilere iletilmek üzere sürekli bir bilgi akışı ve geri besleme bekliyoruz. Meslek Komitelerimizin yaptığı çalışmalar neticesinde birçok sorunu ilgili makamlara ilettik ve bazılarına da çözümler üretmiş olduk” dedi.

Başkan DOĞAN ayrıca Yönetim Kurulu olarak meslek komitelerinden gelen talep ve öneriler doğrultusunda bugüne kadar yapılan çalışmalar ve faaliyetler hakkında Meslek Komite başkanlarına detaylı bilgiler verdi ve bunların meslek gruplarındaki üyelere iyi aktarılması temennisinde bulundu.

Toplantıda Odanın Mart ayında yapacağı müşterek meslek komiteleri toplantısının Çanakkale’de yapılması da gündeme geldi ve 2015 yılının Çanakkale deniz zaferinin 100’ncü yılı olması nedeniyle söz konusu toplantının Çanakkale’de yapılmasının uygun olacağı dile getirildi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi