Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2001573
BİGA TSO HEYETİ ATA’NIN HUZURUNDA… PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO HEYETİ ATA’NIN HUZURUNDA…

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 71. Mali Genel Kurulu nedeniyle Ankara’da bulunan Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN, Meclis Başkanı Eşref TEMİZ ve Genel Sekreter Mustafa MUTLU, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında TOBB Genel Kurul Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu, Konseyler, oda, borsa başkanları ve delegelerle birlikte 01 Mayıs 2015 Cuma günü Anıtkabir’i ziyaret ederek Ata’nın huzurunda saygı duruşunda bulundular.

Hisarcıklıoğlu Anıtkabir Şeref Defteri’ne şunları yazdı:

“Ulu Önder Atatürk,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yöneticileri ve delegeleri olarak, 71’inci Genel Kurulumuz öncesinde huzurunuzdayız.

Bu yıl tarihimizin en büyük destanlarından birisi olan Çanakkale Zaferi’nin 100’üncü yılını idrak ediyoruz ve bizlere bıraktığınız bu mukaddes emanetin, en kıymetli hazinenin değerini her geçen gün daha iyi anlıyoruz. Mirasınız; çok büyük, çok şerefli bir kurtuluş mücadelesinin eseridir.

alt

Sizin, silah arkadaşlarınızın ve milletimizin yaptığı mücadele ile ardından kurulan Cumhuriyetimiz, bütün dünyada hayranlık uyandırmış ve gelecek nesillere büyük bir onur ve gurur bırakmıştır.

Türk iş dünyası olarak, bizler bıraktığınız bu büyük emanete ve onura sonuna kadar sahip çıkacağız. Bu vatan bizden öncekilerin olduğu gibi, bizim ve bizden sonrakilerin de namusudur.

Medeniyet yarışında en ileri noktaya ulaşmak ve ülkemizin ekonomik gücünü en tepeye çıkarmak, yeni ve daha büyük yatırımlarla insanlarımıza iş sahaları açmak, ülkemizin refah seviyesini büyütmek Türk iş dünyasının görevidir.

Biz bu görevin bilincinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğimize, aziz hatıranız önünde söz veriyoruz.

Büyük Atatürk,

Camiamız adına, Cumhuriyetimizin kurulmasında ve bugünlere gelmesinde başta siz olmak üzere, emeği geçen herkesi rahmet ve minnetle anıyoruz.

Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Ruhunuz şad olsun.”

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi