Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1995455
ANADOLU JET’İN PROJESİ BİGA TSO’DA TANITILDI. PDF Yazdır e-Posta

ANADOLU JET’İN PROJESİ BİGA TSO’DA TANITILDI.

Anadolu Jet havayolu şirketinin tüm şehirleri tanıtmak amacıyla Türkiye genelinde başlattığı ve “Anadolu Jet ile 48 Saat” adını taşıyan projesi kapsamında Temmuz ayında Çanakkale’yi tanıtacak.

Anadolu Jet, 2015 yılı Temmuz ayında Çanakkale ve ilçelerini tanıtım programına aldı. Konu ile ilgili 4 Haziran Perşembe günü Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nda bir tanıtım ve işbirliği toplantısı yapıldı. Toplantıya Anadolu Jet Marka İş Birlikleri Koordinatörü Demokan Murat Öktem, Biga TSO Başkan Yardımcısı Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyesi Gürol Gençoğlu, Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Köşdere Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyeleri Akay Köşdere ile Bihter Köşdere Yel, Çanakkale Seramik Fabrikaları İdari İşler Sorumlusu Erdoğan Gözgeç, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol, Biga Ziraat Odası Genel Sekreteri Arif Ödül, Biga Edahan Oteli Sorumlusu Erdem Özarslan, Çan Termal Genel Müdürü Salim Etken ve Raif Çan ile basın mensupları katıldı.

alt

Anadolu Jet Marka İşbirlikleri Koordinatörü Demokan Murat Öktem yaptığı açıklamada ”Anadolu Jet olarak Türkiye genelinde Türkiye’yi tanıtım projemizde Temmuz ayında Çanakkale’yi ve çevresini tanıtıyoruz. Bu nedenle Biga’nın tanıtımı için bugün buradayız. Anadolu Jet olarak günde 270 uçuş gerçekleştiriyoruz. Türkiye’deki tüm havalimanlarına seferlerimiz mevcuttur. Firmamızın üstlendiği sosyal sorumluluk projemizde her ay bir ilimizin tanıtımında bulunuyoruz. Temmuz ayında Çanakkale ve çevresindeki tanıtımımızda Biga’nın da yer almasını istiyoruz. Çanakkale’ye havayolu ile Türkiye’nin her yerinden getireceğimiz yolcularımıza Biga’yı gezdirerek Biga’yı tanıtmanızı, yardımcı olmanızı ve bu olayı üstlenmenizi istiyoruz. Önemli firmalar, termal tesisler, üretici tesisler, yörenin ürünleri, tarihi ören yerleri gibi konuları merak edenler ister günübirlik, ister konaklamalı olsun Biga’nın her alanda merak ettikleri konuları öğrenecekler” dedi. Katılımcıların konu ile ilgili görüşlerini paylaşmalarının ardından toplantı sona erdi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi