Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992815
İNTERMOB AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ FUARI PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO ÜYELERİ İSTANBUL’DA İNTERMOB AĞAÇ İŞLEME MAKİNELERİ FUARI’NI ZİYARET ETTİ…

Biga Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 11 Ekim 2015 tarihinde 2’nci Meslek Grubu (Diğer İmalat Sanayi ve Madencilik) ve 8’nci Meslek Grubu (Dayanıklı Tüketim Malları, Mobilya ve Elektrikli Ev Aletleri Ticareti) üyelerimiz için İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarı’na inceleme gezisi düzenlendi.

alt

Biga Ticaret ve Sanayi Odası organizasyonunda gerçekleştirilen bir günlük programla Odamızın mobilya imalatı ve ağaç işleri üretimi ve satışı ile iştigal eden üyeleri İstanbul’da bu onsekizincisi gerçekleşen Uluslararası Mobilya Yan Sanayii, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi fuar alanında sergilenen yenilikleri görme ve standları ziyaret etme fırsatı buldular.

Biga TSO Başkanı Şadan DOĞAN; "Sektör yeniliklerini görme ve teknolojik gelişmeleri takip etme imkanı sunan fuarlar üyelerimizin ufkunu açarak, sektöründeki gelişmeleri yakından takip etme fırsatı sunuyor" dedi. DOĞAN, büyük yararlar sağlayan fuarların yeni kazanç kapıları da açtığını sözlerine ekledi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi