Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2003865
BİGA TSO AKREDİTASYON DENETİMİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO AKREDİTASYON DENETİMİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın (Biga TSO) 2012 yılından bu yana sahip olduğu Akredite Oda Belgesi yenileme denetimi başarıyla tamamlandı.

TOBB bünyesindeki Oda ve Borsaların hizmetlerini 5 yıldızlı ve sürdürülebilir olarak verebilmesi için oluşturulan sistemde 3 yıldır Akredite Oda unvanıyla yer alan Biga TSO, “Ulusal Klaslama ve Uygunluk Değerlendirme Kuruluşu” olan Türk Loydu Vakfı’nın Başdenetçisi Kerim Dişbudak tarafından 27 Ekim 2015 tarihinde gerçekleştirilen denetimleri başarıyla tamamlayarak 2015 yılından itibaren 3 yıl süre ile daha Akredite Oda unvanını yenilemiş oldu.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu ve Akreditasyon İzleme Komitesi Üyesi Gürol Gençoğlu, Meclis ve Akreditasyon İzleme Komitesi Üyesi Özgür Yılmaz, Genel Sekreter Mustafa Mutlu ve Biga TSO personelinin hazır bulunduğu açılış toplantısının ardından Biga TSO birimlerinin akreditasyon standardına uygunluğu denetlendi. Haziran ayında gerçekleştirilen ön denetimlerin tamamlayıcısı olarak Akreditasyon Standartları çerçevesinde onüç başlıkta sürdürülen incelemelerin ardından kapanış toplantısında söz alan Türk Loydu Vakfı Başdenetçisi Kerim Dişbudak, "Biga TSO'nun 2012 yılından bu yana yer aldığı Akreditasyon Sisteminin gerekliliklerini başarıyla yerine getirdiğini; sürdürülebilir olarak hizmet kalitesini arttırdığını görmek bizleri de mutlu etmektedir." ifadelerini kullandı.

Akredite Oda olmanın; Paris, Berlin, Londra gibi Avrupa'nın en iyi hizmet sunan seçkin odalarıyla aynı sınıfta yer almak anlamına geldiğini belirten Biga Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, "Hizmet kalitemizi ve çeşitliliğimizi arttırmak ve hizmet standardımızı gün geçtikçe daha da ileriye götürmek için gayretle çalışıyoruz. Bu çalışmamızın karşılığını da Akredite Oda unvanını taşıyarak alıyoruz. Sistemin kurulmasında ve uygulanmasında başta Genel Sekreterimiz Mustafa Mutlu ve Kalite/Akreditasyon Sorumlumuz Gülşen Gezer'e ve emeği geçen tüm arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürlerimi sunuyorum." dedi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi