Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992796
BİGA TSO İLE KARACABEY TSO KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALADI PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO İLE KARACABEY TSO KARDEŞ ODA PROTOKOLÜ İMZALADI.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası arasında iletişimi güçlendirmek, karşılıklı hizmet standartlarının artmasını sağlamak, ortak toplantılar ve faaliyetler düzenlemek, işbirliği sayesinde daha kapsamlı faaliyetler, projeler hazırlamak, sanayi ve ticaretin gelişmesinin yanında sosyo-kültürel faaliyetlerde de birlikte hareket etmek, eğitim, iş geliştirme ve akreditasyon konularında işbirliğini güçlendirmek amacıyla düzenlenen kardeş oda ve işbirliği protokolü 26 Kasım 2015 Perşembe günü Biga TSO hizmet binasında yapılan törenle imzalandı.

Kardeş Oda ve İşbirliği Protokolü imza törenine Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nı temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Eşref Temiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, Meclis Üyesi Hüseyin Erdoğan ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu Katıldı.

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası adına ise protokol imza törenine Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü, Meclis Başkanı Asım Ünen, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Feti Toprak, Meclis Üyesi Selçuk Eraslan ve Genel Sekreter Özgür Carlı katıldı.

Şadan Doğan “Bölüşünce artan tek şey bilgidir”

Biga TSO Başkanı Doğan böyle bir törenin gerçekleşmesinden dolayı memnun olduğunu belirterek, zaten kardeş olan odaların imzayla bu kardeşliği perçinlediğini söyledi. Kardeş Odaların ileride daha güzel işlere imza atacağını belirten Doğan, birlikte çalışmanın hem bölge hem de ülke adına çok yararlı olacağını belirtti. Başkan Doğan ayrıca, uluslararası bağlantılarda her iki Oda ile ortak hareket edileceğini,iç ve dış piyasa analizlerinin paylaşılmasında ortak faaliyetler ve çalışmalar yürütüleceğini, yeni projelerde bilgi alış-verişlerinde bulunulacağını da sözlerine ekledi.

Doğan; “Kardeş oda olarak her türlü yardımı ve imkânı sizlerle paylaşmaya hazırız. Yönetim kurulu ve meclis üyelerimizle birlikte çalışmalarda ortak hareket etmek isteriz, dünyada bölüşünce artan tek şey bilgidir” diyerek imzalanan protokolün her iki kent için de hayırlı olması temennisinde bulundu.

Naci Güncü “ İlk kardeş oda protokolümüzü Biga TSO ile imzalıyoruz”

Karacabey Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Naci Güncü “Bizler de sizin tecrübeleriniz üzerine bir şeyler daha ilave edebilirsek daha güzel kardeşlikler daha iyi çalışmalar gerçekleştirip Biga ve Karacabey halkının ve üyelerimizin hizmetine sunabilirsek mutlu oluruz. İki Oda arasında sağlanacak işbirliğinin yanısıra ortak faaliyetlerde bulunmak ve projeler geliştirmek amacıyla kardeş oda protokolü imzalıyoruz” diyerek ilk kardeş oda protokollerini Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile imzalamaktan mutluluk duyduklarını ifade etti.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi