Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1992294
DEVLET DESTEKLERİ VE MARKALAŞMA BİGA TSO’DA ANLATILDI PDF Yazdır e-Posta

DEVLET DESTEKLERİ VE MARKALAŞMA BİGA TSO’DA ANLATILDI.

Biga TSO üyeleri ve girişimci adayları teşvikler, devlet destekleri, hibeler ve markalaşma konularında bilgilendirildi.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası ile Batu Patent Danışmanlık Ltd.Şti. işbirliği ile Oda üyeleri ve girişimci adayları için 03 Aralık 2015 tarihinde saat 17.30’da Oda hizmet binasında devlet destekleri, hibeler, teşvikler, proje hazırlama, yatırım teşvikleri ve markalaşma konularında seminer düzenlendi.

Seminerin açılış konuşmasını gerçekleştiren Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan: “Biga Ticaret ve Sanayi Odası üyelerimize ve girişimci adaylarına devletimizin çeşitli organları tarafından sağlanmakta olan proje ve hibe destekleri, teşvikler ve markalaşma konularında sizleri bilgilendirmek amacıyla düzenlemiş olduğumuz eğitim seminerine katılımlarınızdan dolayı sizlere Yönetim kurulumuz ve Oda meclisimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Hepiniz hoş geldiniz. Bizlere bu seminerin icrasındaki katkılarından dolayı Batu Patent Danışmanlık Ltd.Şti.’ne teşükkür ederim. Yapılan toplantımızdaki amacımız, üyelerimizi yeni ve var olan destekler hakkında bilgilendirmek. Hedefimiz, tüm işletmelerin bu desteklerden yararlanması. Küçük adımlarla yola çıkarak, önce küçük bir tohum ekerek işlerimizi büyütmemiz lazım. Bugün burada sizlere değerleri hocalarımız ve uzmanlar tarafından aktarılacak bilgilerin faydalı olacağını umuyorum. Seminer sonunda sanıyorum soru-cevap bölümü de olacak. Seminerimizin başarılı geçmesini ve yeni proje ve fikirlerin doğmasına vesile olmasını diliyorum. Önümüzdeki dönemlerde düzenleyeceğimiz yeni seminerlerde buluşmak dileğiyle hepinizi saygıyla selamlıyorum” dedi.

Katılımın oldukça yoğun olduğu gözlenen Biga TSO’daki devlet destekleri, yatırım teşvikleri, hibeler ve markalaşma ile ilgili eğitim ve bilgilendirme seminerindeki sunumlar Dr.Aytekin Ulutaş, Av.Ömer Kılıç, Arş.Gör.Kenan E.Yaşar ve Damla Altınöz tarafından gerçekleştirildi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi