Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2003859
BİGA TSO HEYETİNDEN YENİ ÇANAKKALE VALİSİNE ZİYARET. PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO HEYETİNDEN YENİ ÇANAKKALE VALİSİNE ZİYARET.

 

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Eşref TEMİZ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılar Melih Akyıl ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin ve Furkan Şanlı, Meclis Üyesi ve Fuar Komitesi Başkanı Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa MUTLU, Çanakkale Valiliğine yeni atanan Orhan Tavlı’yı 22 Eylül 2016 Perşembe günü makamında ziyaret etti.

Çanakkale Valisi Orhan Tavlı tarafından çok samimi bir şekilde karşılanan Biga TSO heyeti Çanakkale Valisi’ne Biga’nın ticaret ve sanayisi, Biga’daki yatırım olanakları ve Biga Fuarı hakkında geniş bilgiler verdi. Başkan Doğan; BigaTSO olarak 7-9 Ekim 2016 tarihlerinde 11. Biga Fuarı’nı açılışını gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, fuara bu yıl yoğun talepler aldıklarını, standların tamamının şimdiden tahsis edildiğini, yeni düzenlemelerle stand taleplerine yardımcı olunmaya çalışıldığını, üretici firma ve markaların ilgisinin daha da arttığını dile getirdi. Fuar ile ilgili tüm hazırlıkların tamamlandığını ifade eden Doğan, Vali Tavlı’yı 07 Ekim 2016 tarihinde 11’nci kez kapılarını açacak olan Biga Fuarı’na davet etti.

 

Karşılıklı bilgi alış-verişinin ardından Çanakkale Valisi Tavlı, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek 07 Ekim 2016 Cuma günü açılışı yapılacak olan Biga Fuarı’na katılmaktan memnuniyet duyacağını ve ayrıca Biga’ya kapsamlı bir ekiple ziyarette bulunmak istediğini ifade etti.

Biga TSO heyeti tarafından Çanakkale’de bir dizi ziyaretlerde daha bulunuldu. Heyet sırasıyla, SGK İl Müdürü Basri Tümsek’i, KOSGEB Çanakkale Müdürü Yusuf Harbi’yi,Çanakkale Defterdarı Mustafa IŞIK’ı, İŞKUR İl Müdürü Ali Çalışkan’ı, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Hacı Bekir Tuncer’i, Çanakkale Barosu Başkanı Av.Bülent Şarlan’ı, Çanakkale Ticaret Borsası’nı ve Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti.

Biga TSO heyeti tarafından yapılan ziyaretlerde il ekonomisi hakkında karşılıklı görüş alış-verişinde bulunuldu.

Ziyaretleri nedeniyle Biga TSO Başkanı DOĞAN ve beraberindeki heyete teşekkür edildi. Başkan DOĞAN da tüm erkana hem görevlerinde başarılar diledi; hem de 07 Ekim’de açılacak Biga Fuarı’na davet etti.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi