Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1995430
BİGA TSO TSE GÖZETİM TETKİKİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ. PDF Yazdır e-Posta
Pazartesi, 20 Şubat 2017 11:14

BİGA TSO TSE GÖZETİM TETKİKİNDEN BAŞARIYLA GEÇTİ.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Gözetim Tetkiki Gerçekleştirildi.

TSE Bursa Sistem ve Belgelendirme Müdürlüğü’nden Baş Tetkikçi Aydal Kaçmaz tarafından 01 Şubat 2017 tarihinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası’nın ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi gözetim tetkiki gerçekleştirildi.

Gözetim tetkikinde, Biga TSO'da verilen hizmetlerin etkin, kaliteli, verimli ve dolayısıyla müşteri memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapıldığı görüldü ve TS EN ISO 9001 Kalite Yönetim Belgesinin devamlılığına karar verildi.

“Oda olarak TSE’den çok şey öğrendik”

Biga TSO Genel Sekreteri Mustafa Mutlu; TSE’nin tetkik etmenin yanında, öğreten ve rehberlik eden yaklaşımı sayesinde Biga Ticaret ve Sanayi Odası olarak çok yararlı bilgiler edindiklerini dile getirdi.

 

“Kaliteli Hizmet Anlayışımızla Daima Üyelerimizin Yanındayız”

Bir gün boyunca titizlikle süren gözetim tetkikinin başarı ile tamamlandığını belirten Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan; "Bağımsız bir göz tarafından yapılan bu değerlendirme bizleri son derece mutlu etmiştir. Biz duvarlara asılan belgeden ziyade, üyelerimizin ve tüm paydaşlarımızın memnuniyetini esas alarak hizmet vermeye gayret ediyoruz. Bu hizmetlerimizin de standartlara uygun olması bizleri ayrıca mutlu etmektedir. Üyemiz olan şirketlerin; verimli, kaliteli, gelişen Dünya ile rekabet edebilen, sürdürülebilir çevre bilinciyle hareket eden kuruluşlar olmaları için; bilimsel dayanağı olan her türlü destek, eğitim ve çalışmayı sağlayan; aynı zamanda Biga'nın yaşam kalitesini yükselterek, çağdaş ve özgün bir yapıya ulaşmasında öncülük eden ve yön veren kurum misyonumuz ile çıktığımız kalite yolculuğunda, Biga TSO olarak hizmet anlayışımızı daha da ileriye taşıyarak üye memnuniyetimizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

Gözetim tetkikine Biga Ticaret ve Sanayi Odası Genel Sekreteri Mustafa Mutlu, Kalite ve Akreditasyon Sorumlusu Gülşen Gezer, Biga Ticaret Sicili Müdürü Fatih Başaran, Araştırma ve İstatistik Memuru Orhan Yavuz ve Muhasebe Memuru Adnan Demir katıldı.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi