Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2001636
BİGA TSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ PDF Yazdır e-Posta
Perşembe, 23 Mart 2017 10:24

BİGA TSO’DAN EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) yöneticileri, 07 Mart 2017 Salı günü Biga Emniyet Müdürünü ziyaret etti.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan DOĞAN, Meclis Başkanı TEMİZ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Melih Akyıl ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Gürol Gençoğlu ve Cüneyt Oflaz ile Genel Sekreter Mustafa Mutlu, İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Onur Çalışkan’ı makamında ziyaret etti.

Görüşme sırasında Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı, Biga’daki yatırım ortamı ile ilgili gelişmeler ve Biga Fuarı hakkında kısa bilgiler verdi. Ziyaret ile ilgili kısa bir açıklama yapan Doğan; “Güney Marmara’nın cazibe merkezi ilçemize atanan Emniyet Müdürümüz Sayın Onur Çalışkan’a ve ekibine görevlerinde üstün başarılar diliyorum. Ülkemiz çok zor bir süreçten geçmeye devam ediyor. Bu süreçte hem kolluk kuvvetlerimize hem de vatandaşlarımıza çok büyük işler düşüyor.” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren İlçe Emniyet Müdürü Çalışkan ise, “Güzel dileklerinizden ötürü teşekkür ediyorum. Biga gibi dinamik bir ilçede hizmet edecek olmanın heyecanı içerisindeyim. Daha güvenli bir Biga için tüm mesai arkadaşlarımızla gece gündüz demeden çalışacağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi