Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1995365
Biga TSO heyeti BİSİAD’ı ziyaret etti. PDF Yazdır e-Posta

Biga TSO heyeti BİSİAD’ı ziyaret etti.

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Eşref Temiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin, Furkan Şanlı, Cüneyt OFLAZ ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu, 21 Mart 2017 Salı günü Biga Sanayici ve İş Adamları Derneği (BİSİAD)’ne nezaket ziyaretinde bulundu.

Biga TSO heyeti, BİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Zekai Baş ve yönetim kurulu üyeleri tarafından çok samimi bir şekilde karşılandı.

BİSİAD Başkanı Zekai Baş, derneğin kuruluşundan bugüne önemli görevler üstlendiğini ve Biga iş dünyasına önemli katkılar sağladığını belirterek, derneğin 25’nci yıl dönümünü kutladıklarını belirtti.

Biga TSO Başkanı Şadan Doğan da Oda’nın yaptığı faaliyet ve etkinlikler ile yeni hizmet binası hakkında yaşanan süreç ile ilgili kapsamlı bilgiler aktardı. Doğan, Biga OSB’nin mevcut durumu ve genişleme sahası, Biga Fuarı, gıda ihtisas OSB ile ilgili düşünceleri, yüksek öğrenim ile ilgili gelişmeler ve iki kurum arasında birlikte neler yapılabileceği konularında değerlendirmelerde bulundu.

Karşılıklı bilgi alış-verişinin ardından BİSİAD Başkanı Baş, yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Biga TSO yönetimine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diledi.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi