Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2001668
BİGA TSO’DAN BAŞSAVCI SOYTÜRK’E ZİYARET PDF Yazdır e-Posta

BİGA TSO’DAN BAŞSAVCI SOYTÜRK’E ZİYARET

Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO) yöneticileri, Biga Cumhuriyet Başsavcılığı görevine yeni atanan Mustafa Soytürk’ü makamında ziyaret etti.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Eşref Temiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Melih Akyıl ve Sedat Çakır, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin, Cüneyt Oflaz ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu ile Hukuk Müşaviri Av.Veli Gök 12 Eylül 2017 Salı günü saat 15.30’da Biga Cumhuriyet Başsavcılığı’na atanan Mustafa Soytürk’ü ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

Başkan Doğan ve beraberindeki Biga TSO heyeti Başsavcı Soytürk ile tek tek tanıştı. Daha sonra Soytürk, kısaca mesleki geçmişinden bahsetti ve Biga ilçesinde göreve başlamış olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti.

Görüşmeler sırasında Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Biga’nın genel durumu, ticari ve sınai yapısı hakkında kısa bilgiler verdi ve Biga’da ahenkli bir çalışma ortamının bulunduğunu, istihdam oranının yüksek olmasından dolayı da huzur ve asayiş açısından önemli problemlerin yaşanmadığını, gerek kamu, gerekse özel sektörün el ele verip uyum içerisinde çalıştığını belirtti.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi