Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:647
İçerik Okunma:1995339
BAŞSAVCI SOYTÜRK’TEN BİGA TSO’YA İADE-İ ZİYARET PDF Yazdır e-Posta

BAŞSAVCI SOYTÜRK’TEN BİGA TSO’YA İADE-İ ZİYARET

Biga Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa Soytürk 28 Eylül 2017 Perşembe günü saat 10.00’da Biga Ticaret ve Sanayi Odası (Biga TSO)’na iade-i ziyarette bulundu.

Başsavcı Soytürk’ü Biga TSO’ya gelişlerinde Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Doğan, Meclis Başkanı Eşref Temiz, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Melih Akyıl, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Şahin, Furkan Şanlı, Cüneyt Oflaz, Özgür Yılmaz ve Genel Sekreter Mustafa Mutlu Oda hizmet binasının girişinde karşıladı ve önce Odanın yeni hizmet binasında yer alan üniteler gezdirildi.

Göreve başlamasının ilk günlerinde Biga TSO heyetinin tanışma ziyaretinde bulunduğu Başsavcı Soytürk, TSO’nun yeni hizmet binasını ilçeye kazandırmalarından dolayı Oda yönetimine teşekkür etti. Yargıda görev yapan kesimin her geçen gün gençleştiğinin altını çizen Biga TSO Başkanı Doğan, İlçemizde de Başsavcımız, Savcılarımız ve Hâkimlerimizin genç isimlerden oluştuğunu bunun da adalette yaşanan gecikmelerin önüne geçilmesinde bir avantaj olduğunu belirtti. Cumhuriyet Başsavcısı Soytürk, İlçemizde yaşanan adli vaklar hakkında kısa bir bilgilendirme yaparken, Biga’nın huzurla yaşanabilecek, aşırı olayların çok içerisinde olmayan bir ilçe olduğunu ve bunun da işlerini kolaylaştırdığını belirtti. Karşılıklı görüş alışverişinin yaşandığı ziyaret, Biga TSO Başkanı Doğan’ın Başsavcı Soytürk’e ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etmesi ile son buldu.

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi