Arama Yap

E-Mail Bülteni

   İstatistikler

Kategori:20
İçerik:649
İçerik Okunma:2000729
GENÇ ve KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU ÜYELERİ TOPLANDI PDF Yazdır e-Posta

TOBB İL GENÇ ve KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU BİGA TSO ve BİGA TİCARET BORSASI ÜYELERİ TOPLANDI.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Çanakkale Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Biga TSO ve Biga TB üyeleri 20 Şubat 2019 Çarşamba günü yaptığı kahvaltının ardından Biga TSO’da işbirliği ve koordinasyon toplantısı düzenledi.

TOBB tarafından kadın ve girişimciliğin artması ve ülke ekonomisinde daha aktif rol almaları için oluşturulan ve bu kapsamda Biga’da kurulan yeni kadın ve genç girişimciler kurulu üyeleri ile Biga TSO ve Biga TB yönetim kurulu üyeleri ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Toplantıda, Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, Meclis Başkan Yardımcısı Jale Kırbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Erdoğan, Cüneyt Oflaz, Tevfik Başarır, Genel Sekreter Mustafa Mutlu, Biga Ticaret Borsası Genel Sekreteri Halil Erol ile kadın ve genç girişimciler kurulu üyeleri yer aldı.

Biga TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hüseyin Şahin, “Kadınların ve gençlerin olmadığı işler her zaman aksak ilerliyor. TOBB Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu, Birlik Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun iş dünyasına ve girişimcilik ekosistemine yapmış olduğu en büyük katkılardan biridir. Yönetim kurulu toplantılarımızın, meclis toplantılarımızın gündemi ne kadar önemli ise girişimci kurullarımızın gündemi de bir o kadar önemlidir. Girişimci kurullarımız proje getirsin değerlendirelim, hayata geçirelim. Bizler yönetim kurulu olarak yapacağınız her çalışmada sizlere destek olacağız. ” dedi.

Yapılan konuşmalar ve bilgilendirmeden sonra yeni oluşturulan kadın ve genç girişimciler kurulu üyeleri yapmış oldukları işler ve kendileri hakkında bilgilendirmede bulundu.

Yeni Oluşturulan İl Kadın Girişimciler Kurulu Biga Üyeleri:
Jale Kırbaş, Ayşe Arda, Pınar Şen, Fatma Güremen, Ayşe Tuna Sucuka, Seyhan Şahin, İnci Bayram, Aylin Öçal, Elif Özmeral, Emel Torun, Müzeyyen Işık, Hamide Canbaz, Ezel Dişli, Ayfer Baykal, Deniz Mumcu, Melek Şahin, Didem Yavaşça, Gökçe Uygun, Ayşe Uluğ, Ayşe Elmas, Nazan Yelkikalan, Dalga Akyüz, Zeynep Seda Özçelik, Belma Mutlu Kezban Çalışkan Yılmaz, Muradiye Özel Ödül, Selin Coşkuner, Yasemin Gençoğlu

Yeni Oluşturulan İl Genç Girişimciler Kurulu Biga Üyeleri:
Tevfik Başarır, Ali Tahsin Yaşık, Eyüp Güray Görgöz, Hüseyin Erdem Bilgi, Cem Öner, Mesut Kısa, Halide Duyar Sezer, Mustafa Bıyıklı, İsmail Hakkı Türkbay, Mustafa Gündüz, Serdar Seçilen, Fatih Mumcu, Ahmet Emre, Muhammed Emin Kaplan, Bülent Canberk Tarhan, İshak Alaca, Melek Hasdemir, Banu Yılmaz, Can Özyörük, Özge Akbakan, Duygu Tekin Elbi, Fatih Mehmet Ertuğrul, Numan Üner, Bünyamin Tekin, Eren Kısacık, Erhan Samet Gülal, İlker Eren, İsmail Gemici, Metin Çırak, Osman Gemici, Sadettin Güney, Salih Can Eriş, Semih Turan, Tevfik Coşkuner, Tuğberk Yavuzaslan, Tuncay Arabacı, Yunus Çiftçi

 

En Son Haberler

Developed by JoomVision.com
Slideshow Image 1
Slideshow Image 2
Slideshow Image 3
Slideshow Image 4
Slideshow Image 5
Slideshow Image 6
Slideshow Image 7
Slideshow Image 8

Web sitemizi nasıl buldunuz?

Web sitemizi nasıl buldunuz?
 


  


 


 tobb hizmetleri hk
 

  

 

Copyright © 2018 Biga Ticaret ve Sanayi Odasi